اختلالات لوب گیجگاهی در محمد پیغمبر اسلام !

نویسنده و نگارش :

ع-س

کاری از گروه انسان خردمند Wisehuman

مقدمه :
در این مقاله ما سعی کردیم با مدارک و مستندات بیماری محمد روس الله را نشان بدهیم و داستان پیدایش و اعلام پیامبری اش را به زبان ساده با علم روز پزشکی بیان کنیم. در این مقاله شما خواهید فهمید محمد پیامبر اسلام نه تنها پیامبر نبود بلکه یک بیمار با تداخلت روانی بود محمد در خلع بیمارش تو ناست با جنایت و جنگ رفتارهای بیمارگونه خود را گسترش بدهد بیمار را باید درمان کرد نه اینکه پیروی کرد نه این که رفتاری بیمارگونه او رو الگو قرار داد.
Temporal lobe یا لوب گیج گاه ای یکی از چهار بخش اصلی قشر مغز است محل پردازش اطلاعات حسی انسان است و اختلال در آن موجب توهمات بویای شنوایی بینایی می‌شود.
اختلالات لوب گیجگاهی منجر به بیماری‌های سختی مانند شیزوفرنی میشه اما ما فقط میخوایم فقط به تمپورال لوب اپی لپسی Temporal lobe eplipepsy یا سر لوب گیجگاهی بپردازیم بیماری صرع یا همان حالت قش کردن انواع مختلفی داره که سر لوب گیجگاهی یکی از آنهاست .
ما تا مخواهیم بیماری پیامبر اسلام را مطرح کنیم مسلمانان عزیز موضع میگویند که اگر پیامبر اسلام بیمار بود چطور یک نهضت جهانی به راه انداخت.
خوب اولاً نهضت اسلام با جنگ و خونریزی جهانی شد و دوم این‌که بیمار بودن به معنای علیل درمانده نیست. بسیاری از افراد مشهور جهان به همین بیماری صرع لوب گیج گاهی مبتلا بودند زندگی‌نامه‌ای‌شان این را نشان می‌ده از ژولیت سزار روم تا ژاندارک قدیسِه فرانسوی تا داسکا یوبسکی رومان نویس مشهور روسی و خیلی‌های دیگر به این بیماری مبتلا بودند خوب حالا ببینیم علائم این بیماری چیست مهم‌تر ین نشانه بیماری غش و تشنج است مسلمان‌ها بر اساس روایات خودشان در توصیف پیامبر در هنگام نزول وحی چنین گفته‌اند ,
وحی مستقیم و بدون واسط :
قسمتی از وحی به طور مستقیم و بدون وساطت می‌گرفت اصحاب پیامبر نقل کردند هنگام وحی درد شدید و حالت غش و بیهوشی بر پیامبر عارض می‌شد سر ایشان به زیر می‌افتاد رنگ صورتشان تغیر می‌کرد و عرق از روی ایشان جاری می‌شد. امروز اگر یک فرد برود نزد پزشک این علائم را اعلام کند بلافاصله دکتر خواهد گفت به بیماری صرع یا غش مبتلا هستید.
در دوران پیامبر اسلام به این بیماری صرع و بیماریهای از این قبیل در یک کلام میگفتند جنون و میگفتند فرد مجنون است .
مردم این علائم را در محمد می‌بینند و تشخص داده بودند که او مجنون است در قرآن ۱۱ بار کلمه مجنون به‌کاررفته پنج بار می‌گوید مردم و کافران می‌گویند که محمد مجنون است و ۳ جا بدون توضیح می‌گوید نه مجنون نیستی. قرآن می‌گوید به رسولان قبلی هم مجنون می‌گفتند و قصدهای می‌آورد که در به آن به نوح و موسی هم مجنون گفته‌اند.
تنها پاسخی که قر آن مقابل لفظ مجنون به مردم می‌دهد این است که آنها را به عذاب الهی وعده می‌دهد!! مثل‌اینکه حرف دیگری ندارد جالبِ در سوره نور آیه بیست و نه وقتی می‌گوید نه مجنون نیستی در آیه بعدش می‌گوید

بلکه آنها میگویند او شاعری است که ما انتظار مرگش را میکشیم . مردم برای افراد مجنون کاری نمی‌توانستند بکنند درآن زمان درمانی نداشت و می‌دانستند آنها عمر کوتاهی خواهند داشت . و آما از دیگر علائم این بیماری برخی علائم مخصوص دورانی است که بیمار غش نکرده و در زنگی عادی خودش یک سری علائمی دارد البته لزوماً همه علائم در همه بیماران دیده نمی‌شود ممکنه برخی از این علائم رو داشته باشند و برخی را نداشته باشند از جمله علائم بیماری حالت دژ ابو است (آشنا پنداری) یعنی چیزی را که اولین باره می‌بیند فکر می‌کند قبلاً در جایی آن را دیده یا بر عکس آن جنویز واو (JAMAIS VU) صحنه آشنا را به خاطر نمی‌آورد.
اختلال شنوایی و بینایی بویایی چشایی یا لمس کردن یعنی توهم در همه حواس پنج گانه ممکنه بروز کنه شنیدن صدای بدون این که منشأ ای برای صدا وجود داشته باشد به همراه صدای زنگ
یا صدای زنگوله در گوش این بیماران شنیده می‌شود بانگ جرس در واقعه همان صدای زنگوله است این صدا مدام در گوش پیامبر باعث آزار او می‌شده به طوری که در روایات زیادی پیامبر صدای جرس را منع می‌کند می‌گوید در غافله‌ای که در آن سگ باشه یا جرس باشه فرشتگان همرا اون قافله نخواهند بود . پیامبر از صدای زنگوله بدش می‌آمد.
آما در مورد توهم در بینای که قرآن پر شده از این نوع توهمات از حرکت کوها از آتش گرفتن دریاها و توهماتی که انگار محمد به چشم میدید .
حالا چرا پیامبر سگ و جرس را منع می‌کند؟ جرس یاد آور توهم شنوای است و سگ هم موجب تشدید توهم بویای است. گفتیم که بخش گیجگاهی مغز محل پردازش حس بویای است و اختلال در آن می‌تواند یک بوی ساده محیط را به صورت یک بوی شدید تعفن در بیآورد مسلمان‌ها در روایت می‌گند پیامبر وقتی از یک کوچه رد می‌شد تا مدت‌ها بوی عطر پیامبر به مشام می‌رسید مصرف بیش از حد عطر می‌تواند برای دور ماندن از بوی آزار دهنده محیط باشد.
و توهم چشایی بیماران صرع لوبگی گیجگاهی همین‌طور به صورت عدی مزه بدی را حس می‌کنند
و باز مسلمان‌ها بسیار روایت دارند که پیامبر مدادم مشغول مسواک زدن بوده مدام مسواک همراهش بوده. مسلمان‌ها می‌گویند عطر و مسواک از نظافتِ. بله درسته تمیز کردن و شستشو هم از نظافتِ اما می‌دانید وقتی کسی بیش از حد می‌شورد و می‌سابد دیگر ا نظافت محسوب نمی‌شود بله که بیماری و وسواس به حساب می آیدد عطر مسواک هم همین‌طور اما علایم بیماری در هنگام حمالت عصبی علاوه بر حرکات غیر ارادی دست و دهان گیجی سر در گمی بیمار ناتوانی بیمار در صحبت کردن است . نا مفهوم حرف میزند و کلمات در هم می‌گوید یعنی زبان شخص می‌گرد و نمی‌تواند درست حرف بزند در قران آیه ای هست که می‌گوید ای رسول در حال وحی با شتاب و عجله زبان به قرائت قرآن مگشا.
ناتوانی زبان و گفتار پیامبر در هنگام حمله عصبی گزاش تند به حساب عجله کردن پیامبر در خواندن قران و در اینجا در موضع مسائل شخصیتی در بیمار مبتلا به سر لبگی گیج گاهی ارجاع داده به سندرمی به نام گشویند سیندروم
سَندرُم به مجموع نشان‌ها و علائم یک بیماری گفته می‌شود علایم پراکندگی که همه حکایت از یک اختلال و بیماری هستند و این سندروم گشوین در اواخر قرن ۲۰ توسط نورمن گشویند نورولژیست امریکایی مطرح شده که در بیماران صرع لوب گیجگاهی دیده می‌شود سنروم گشویند شامل پنج تغیر اصلی است

۱ – HYPERGRAPHIA یا تمایل شدید به نوشتن و یا ترسیم کردن
تعجبی ندارد که داسا یبسکی نویسنده مشهور روسی که او هم در سن پنجاه و نه سالگی از دنیا رفت ده‌ها رمان داستان مختلف خلق کرد ژولیت سزار هم علاوه بر خلاقیت در جنگ نویسنده خوبی هم بوده در آن زمان‌های قدیم که نوشتن معقول نبوده به‌جای نوشتن و ترسیم کردن حرف می‌زدند توصیف می‌کردند و شعر می‌گفتند برای همین است که گفتن قرآن و تخیلات آن از سوی محمد هیچ تعجبی ندارد.

۲ – HYPERRELIGIOSITY یا تمایل بیش از حد به باورها و احساست مذهبی .
در توضیح بسیاری از رهبران مذهبی این نوع از بیماری سر گزارش‌شده از جمله در دین مسیحیت و اسلام و شواهد برای شخص پیامبر اسلام هم ابتلا به همین سندرم را تاید میکنه.
۳ – HATYPICAL SEXUALITY دارای رفتارهای جنسی نا متعارف
در نیمی از مبتلایان بیماری به صرع تمایل جنسی کم دیده می‌شود در میان رهبران مذهبی مسیح تا آخر عمر ازدواج نکرد ژاندارک قدیسِ فرانسوی او هم صرع داشت و قش می‌کرد هرگز ازدواج نکرد اما در میان مبتلایان به این سندروم در موارد کمی هم تمایل جنسی بالا دیده شده است بیش از حد معمول از جمله پیامبر فرقه مورمون ها . مورمونها یک فرقه جدا شده از ارتودکس مسیحی است امروزه بیش از شانزده میلیون نفر پیرو دارد این فرقه توسط شخصی در قرن نوزده به نام ژوزف اسمیت ابداع شد. او رویای خودش لوحای از طلا را از سوی خدا دریافت می‌کند و آنها را ترجمه می‌کند سپس لوح‌ها را به فرشته‌ ها پس می‌دهاد آن ترجمه لوح‌ها به نام کتاب مورمون منتشر شده او در ارتباط جنسی و زن‌بارگی با زنان شوهر دار و بی شوهر تمایل بیش از حد داشت و چند همسری در مذهب او هم مجاز و شرعی بود و همین طور پیامبر اسلام که در شهوت و تمایل جنسی بیش از حد طبیعی حریص بود. و در زن‌بارگی دین خدا و قران را همه به خدمت خودش گرفت مسلمان‌ها این تمایل غیر طبیعی محمد را این جوری توجیه می‌کنند که:
ابن سعد در جلد اول کتاب طبقات خود در صفحه ۳۶۰ به این مطلب پرداخته :
عبدالله ابن موسی از الاستماع-أسامهبن زید از صفوا ابن صیب نقل می‌کنند رسول خدا ص می‌فرموده است جبرایل برایم دیگ غذای آورد که از آن خوردم و نیروی چهل مرد در جماع به من عطا شد …
یعنی مشکل جامعه مسلمین این قدرت جماع پیامبر اسلام بود! که با آن دیگ غذای که جبرایل آورده حل شده! اسلام استقامت پیدا کرد .
در قرآن یک آیه نیست که اصول دین را نام‌ برده باشد آما چندین آیه است که مختص حکم ارتباط جنسی شخص پیامبر است و به درد هیچ کدوم از مسلمان‌ها دیگر هم نمی‌خورد.
تنها استفاده آن آیات فقط برای خود محمد بود مثل آیه پنجاه سوره احزاب. گفته خود مسلمان‌ها محمد تا بیست‌وپنج سالگی زن نگرفت سپس با خدیجه ازدواج‌کرده . محمد ۵۰ سالش بود که خدیجه فوت کرد و بعد از آن پیامبر سوده را می‌گرد و عایشه و ادامه می‌دهد تا ۹ زن به اضافه کنیزان اهدای یعنی پیامبر تا چهل سالگی که غش نمی‌کرده رفتار عادی بوده و تا خدیجه زنده بود در شهوت زیاده روی نمی‌کرد. نکته آینه مبتلایان به بیماری سر لوب گیجگاهی اون دسته از بیماران که تمایل بیش از حد جنسی دارند در پان توان جنسی کم می‌شود یعنی تمایل دارند که روزی چند بار ارتباط جنسی داشته باشند اما توان یک بار هم ندارند.

وقتی ماریه کنیز پیامبر آبستن شد و فرزندی به دنیا آورد به نام ابراهیم عایشه گفت این از پیامبر نیست شباهتی به پیامبر ندارد آما موضع شباهت برای نوزاد کافی نیست عایشه می‌دانست که پیامبر توانایی جنسی ندارد و عقیم است و ژولید سزار هم در شهوت و زن‌بارگی معروف بود.

۴ – CIRCUMSTATIALITY

۵- Intensified Mental life
که در ذهنشان یک زندگی خیالی دارند به شدت خیالی این نکته که معمولاً بیماران صرع هر وقت صلاح ببینید به دروغ ادعا می‌کنند که صدای می‌شنوند. یعنی قاعدتاً بسیاری از مطالب وحی پیامبر به طور عمدی توسط خود او جعل شده و به نام وحی گفته شده از محتوا مطالب می‌شود این را پی برد.
از میان افراد مشهور آنهای که به آن نوع بیماری صرع دچار بودند باید کالیگولا سومین امپراتور روم هم نام برد اون هم به صرع مبتلا بود و در ارتباط جنسی بیش از حد طبیعی حریص بود حتی به خواهران خودش هم تجاوز می‌کرد و دیوانه‌وار جنایت و کشتار می‌کرد و آما خوشبختانه کالیگولا خودش را پیامبر دین معرفی نکرد .

///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 4 میانگین: 5]
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.